Náš tým

Pomáháme vám, abyste svůj realitní obchod dokončili rychle a bezpečně

Ing. David Přikryl

Autor projektu Jak prodat svůj byt a certifikovaný realitní makléř

Co jsem zač?

Pocházím z Brna, kde jsem vystudoval VUT Brno, Fakultu podnikatelskou, obor podnikové finance a obchod.

Mluvím plynně anglicky a německy. Od roku 2002 žiji a pracuji v Praze.

Na práci v realitách mě nejvíc baví, že se můžu pořád učit něco nového a posouvat se tak profesně dál.

Naplňuje mě pocit obchodního úspěchu z každé dokončené transakce. Ve své práci jsem maximálně pečlivý. Klienti oceňují mou spolehlivost a dobrou komunikaci. 

Co jsem dělal dříve?

V realitách jsem od roku 2005. Pracoval jsem 11 let v České spořitelně, kde jsem zařizoval financování pro developery a investory. Později jsem přešel do realitního fondu jako asset manažer. Byl jsem zodpovědný za část nemovitostního portfolia, zvyšoval jeho hodnotu a následně ho prodával. Můj nejúspěšnější obchod byl prodej kancelářské budovy za 21 mil. EUR v Praze na Pankráci. Dva roky jsem pracoval jako asset manažer pro developerskou společnost AFI Europe.

Od roku 2007 jsem předsedou výboru společenství vlastníků jednotek. Výborně se orientuji v této problematice.

Co dělám dnes?

Jsem nezávislý realitní makléř a členem komunity realitních maklěřů Qara (Quality Assured Real Estate Advisors). Pomáhám klientům při koupi, prodeji a pronájmu rezidenčních nemovitostí v Praze.

Tvořím obsah pro dva své realitní blogy pro kupujícíprodávající bytu. Napsal jsem 3 realitní knihy.

Neustále se vzdělávám, abych mohl vylepšovat své služby. 

Ve svém volném čase nejraději chodím do fitka. Miluju cestování a rád jezdím za sluncem k moři.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Certifikace a pojištění

Splňuji podmínky zákona o realitním zprostředkování, který je účinný od 3. března 2020. Prokázal jsem svou odbornou způsobilost doložením certifikátů a diplomů a získal nové živnostenské oprávnění „realitní zprostředkování“.

Jako realitní zprostředkovatel musím být ze zákona pojištěn (pojištění profesní odpovědnosti). Aktuálně mám sjednané toto pojištění u Direct pojišťovny.

Koho mám ve svém týmu?

Vybral jsem si ty, na které se mohu vždy spolehnout a jsou profíky ve svém oboru

Daniel Galba

Fotograf a kameraman
Dan je výborný fotograf a ještě lepší kameraman. Umí udělat skvělé fotky a nádherná videa, které dokážou perfektně zaujmout a přivést kupující na prohlídku.

Petra Vavříčková

Home stager a interiérový designér
Při prezentaci nemovitosti se neobejdu bez Petry, která má na starosti home staging. Váš byt výborně připraví pro focení a natáčení.

David Toula

Hypoteční makléř
Když kupujete nemovitost, potřebujete získat výhodné podmínky pro svou novou hypotéku. David to za vás u bank vyjedná a rychle vyřídí.

Ondřej Brostík

Advokát
Ondřej je rychlý a pečlivý. Pro mé klienty připravuje veškerou smluvní dokumentaci a poskytuje advokátní úschovu kupní ceny.

Julie Vasko

Daňová poradkyně
Co se týká daní, můžete být naprosto v klidu. Julie je zkušená daňová poradkyně a vždy vám ochotně poradí, když potřebujete vyřešit cokoliv kolem daní.

Qara

Profesní komunita
Protože jsem členem komunity realitních makléřů Qara, mohu využívat 30+ dalších ověřených dodavatelů, díky kterým je můj realitní servis na špičkové úrovni.

Moje realitní knihy

Rád píši a ukazuji svým čtenářům nové možnosti, než udělají důležitá rozhodnutí. Začtěte se.

Toto je můj první e-book. Už ho četlo víc jak 1800 čtenářů. Jsem nadšený, že se takto můžou lidé dozvědět mnoho praktických a užitečných informací, než se pustí do koupě bytu.

Čtenáři tohoto e-booku nejvíc oceňují, že je praktický, srozumitelný a vede je detailně krok za krokem. Říkají, že v něm našli spoustu důležitých informací, které se jim budou při koupi bytu hodit.

Prodej bytu vás může hodně stresovat, a taky můžete udělat spoustu chyb. Stejně jako mé první 2 knihy i tento e-book je plný rad a tipů, abyste nepřišli při prodeji bytu o svůj čas a hlavně peníze.