Náš tým

Pomáháme vám, abyste svůj realitní obchod dokončili rychle a bezpečně

Ing. David Přikryl

Autor projektu Jak prodat svůj byt a certifikovaný realitní makléř

Co jsem zač?

Pocházím z Brna, kde jsem vystudoval VUT Brno, Fakultu podnikatelskou, obor podnikové finance a obchod.

Mluvím plynně anglicky a německy. Od roku 2002 žiji a pracuji v Praze.

Na práci v realitách mě nejvíc baví, že se můžu pořád učit něco nového a posouvat se tak profesně dál.

Naplňuje mě pocit obchodního úspěchu z každé dokončené transakce. Ve své práci jsem maximálně pečlivý. Klienti oceňují mou spolehlivost a dobrou komunikaci. 

Co jsem dělal dříve?

V realitách jsem od roku 2005. Pracoval jsem 11 let v České spořitelně, kde jsem zařizoval financování pro developery a investory. Později jsem přešel do realitního fondu jako asset manažer. Byl jsem zodpovědný za část nemovitostního portfolia, zvyšoval jeho hodnotu a následně ho prodával. Můj nejúspěšnější obchod byl prodej kancelářské budovy za 21 mil. EUR v Praze na Pankráci. Dva roky jsem pracoval jako asset manažer pro developerskou společnost AFI Europe.

Od roku 2007 jsem předsedou výboru společenství vlastníků jednotek. Výborně se orientuji v této problematice.

Co dělám dnes?

Jsem nezávislý realitní makléř a členem komunity realitních maklěřů Qara (Quality Assured Real Estate Advisors). Pomáhám klientům při koupi, prodeji a pronájmu rezidenčních nemovitostí v Praze.

Tvořím obsah pro dva své realitní blogy pro kupujícíprodávající bytu. Napsal jsem 3 realitní knihy.

Neustále se vzdělávám, abych mohl vylepšovat své služby. 

Ve svém volném čase nejraději chodím do fitka. Miluju cestování a rád jezdím za sluncem k moři.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Koho mám ve svém týmu?

Vybral jsem si ty, na které se mohu vždy spolehnout a jsou profíky ve svém oboru

Daniel Galba

Fotograf a kameraman
Dan je výborný fotograf a ještě lepší kameraman. Umí udělat skvělé fotky a nádherná videa, které dokážou perfektně zaujmout a přivést kupující na prohlídku.

Petra Zientek

Home stager a interiérový designér
Při prezentaci nemovitosti se neobejdu bez Petry, která má na starosti home staging. Váš byt výborně připraví pro focení a natáčení.

David Toula

Hypoteční makléř
Když kupujete nemovitost, potřebujete získat výhodné podmínky pro svou novou hypotéku. David to za vás u bank vyjedná a rychle vyřídí.

Ondřej Brostík

Advokát
Ondřej je rychlý a pečlivý. Pro mé klienty připravuje veškerou smluvní dokumentaci a poskytuje advokátní úschovu kupní ceny.

Julie Vasko

Daňová poradkyně
Co se týká daní, můžete být naprosto v klidu. Julie je zkušená daňová poradkyně a vždy vám ochotně poradí, když potřebujete vyřešit cokoliv kolem daní.

Qara

Profesní komunita
Protože jsem členem komunity realitních makléřů Qara, mohu využívat 30+ dalších ověřených dodavatelů, díky kterým je můj realitní servis na špičkové úrovni.

Co vám klientům přináší

mé spojení s Qarou?

Můžu vám poskytovat služby, které běžně nenajdete ani u velkých zahraničních realitních kanceláří

Co získáte díky Qaře

  • Do vašich realitních obchodů (zejména marketingu) mohu investovat hodně, protože Qaře neodvádím žadný procentuální podíl z vámi uhrazené provize.
  • Qaře platím jako franšízant nízký fixní poplatek, za který mohu naopak čerpat řadu výhod pro své podnikání a klienty.

Hlavní benefity pro vás

  • Mohu nakupovat služby u 30+ ověřených dodavatelů, díky kterým bude finální výstup mé práce na špičkové úrovni (na příklad fotograf, kameraman, home stager, grafický designér pro virtuální prezentace nemovitostí, tvůrci webů, spaceplanner, právní služby, hypoteční makléř, apod.)
  • Můžeme se potkat v krásných kancelářích v centru Prahy
  • Vaše data budou v bezpečí díky jednotnému IT řešení (Google GSuite).
  • Vaše nemovitosti mohu inzerovat na všech hlavních realitních portálech.

Moje realitní knihy

Rád píši a ukazuji svým čtenářům nové možnosti, než udělají důležitá rozhodnutí. Začtěte se.

Toto je můj první e-book. Už ho četlo víc jak 1800 čtenářů. Jsem nadšený, že se takto můžou lidé dozvědět mnoho praktických a užitečných informací, než se pustí do koupě bytu.

Čtenáři tohoto e-booku nejvíc oceňují, že je praktický, srozumitelný a vede je detailně krok za krokem. Říkají, že v něm našli spoustu důležitých informací, které se jim budou při koupi bytu hodit.

Prodej bytu vás může hodně stresovat, a taky můžete udělat spoustu chyb. Stejně jako mé první 2 knihy i tento e-book je plný rad a tipů, abyste nepřišli při prodeji bytu o svůj čas a hlavně peníze.

Certifikace a pojištění

Splňuji podmínky zákona o realitním zprostředkování, který je účinný od 3. března 2020. Prokázal jsem svou odbornou způsobilost doložením certifikátů a diplomů a získal nové živnostenské oprávnění „realitní zprostředkování“.

Jako realitní zprostředkovatel musím být ze zákona pojištěn (pojištění profesní odpovědnosti). Aktuálně mám sjednané toto pojištění u Direct pojišťovny.