Co o mně říkají klienti a kolegové?

Prodej bytu 2+kk, Praha 9, Prosek

Prodával jsem byt, protože jsem se chtěl přestěhovat do většího. David mě zaujmul na sociálních sítích. Viděl jsem jeho videa, jak prezentoval byty, které prodával. Zdálo se mi to jako ne úplně běžný způsob, jak realitní kanceláře dnes pracují. Proto jsem se rozhodl, svěřit prodej Davidovi, což se ukázalo jako správná volba, protože všechno dopadlo výborně.
Miroslav OcelákObchodní a marketingový manažer
Rodičům jsem pomáhal koupit byt v Praze 9 na Proseku, který měl David v nabídce. Rodiče si chtěli najít nové bydlení v této čtvrti, abychom to měli k sobě blízko. Líbilo se mi, že celý prodej proběhl rychle, protože byl dobře organizovaný. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Pokud bychom potřebovali znovu něco řešit, určitě bychom se na Davida obrátili.
Ivan Pavlíkjednatel Gearon s.r.o.

Pronájem bytu 2+kk, Praha 5, Na Cibulce

Davida jsem poprvé potkala v době, kdy jsem sháněla byt pro své bydlení v Praze, jeho jednání mě zaujalo a zanechal ve mně pozitivní dojem a pocit, že je to člověk, na kterého se určitě obrátím, pokud bych potřebovala s nemovitostmi poradit i v budoucnu. K této situaci došlo letos, v době koronavirové pandemie. S manželem jsme potřebovali pronajmout náš byt v Praze kvůli dlouhodobému působení v zahraničí. Chtěli bychom moc ocenit jeho práci. David dokázal náš byt i přes tuto složitou situaci na trhu s nemovitostmi pronajmout do dvou týdnů. Nejvíce oceňujeme profesionálně zpracovanou prezentaci bytu, laskavé jednání, ověření bonity zájemce a celkově hladký průběh všech s pronájmem spojených záležitostí. Davida můžeme doporučit všem, kdo potřebují prodat, pronajmout či pronajímat nemovitost. Pro nás bude David opět jasná volba.
Lenka ZaorálkováProject manager

Prodej bytu 2+kk, Praha Letňany

Podle mého názoru se David od ostatních makléřů odlišuje, a vlastně proto jsem si ho vybral. Pracuje víc s internetem a PPC reklamou. Toto i jeho profesionálně zpracovaná videoprezentace (videoprohlidka) vedla k velmi rychlému prodeji mého bytu 2+kk v Letňanech. Kupec se našel již po několika prohlídkách. Následná administrativa byla taktéž rychle odladěna a zfinalizována. David byl vždy velmi profesionální a ochotný. Pokud budu zase prodávat nebo kupovat byt, tak se na něho vždy rád obrátím. Davida budu určitě doporučovat i svým známým.
Michal Maryškofinanční manažer
Asi 5 let jsem hledal a zjišťoval možnosti, jak koupit svůj první byt. Až někdo na Facebooku sdílel Davidův příspěvek s nabídkou bytu 2+kk v novostavbě v Letňanech. Byt se mi na první pohled líbil a taky lokalita, protože tam bydlí moje sestra. Líbil se mi Davidův profesionální přístup a že byl vstřícný a rychlý. Byla s ním dobrá komunikace i přes whatsapp nebo email. Rozhodně jsem byl spokojený.
Tomáš RajchlAsistent vedoucího skladu

Prodej bytu 1+kk, Praha Vysočany

Davidovi jsem svěřil prodej svého dalšího bytu. K předchozím makléřům jsem se nikdy nevrátil, protože vždy něco nefungovalo (komunikace, spolehlivost). David je makléř na vyšším levelu. Kvalita, pečlivost, zkušenost jsou jeho předností. Zajistil skvělou propagaci mého bytu. Jedná vždy ve prospěch klienta. Spolupráci s ním každému doporučuji.
Jiří KlimentPřepravce cenin
S panem Přikrylem jsme řešili nákup menšího bytu pro rodinného příslušníka. Pan Přikryl připravil profesionální prezentaci prodávané nemovitosti včetně velmi zdařilé videoprezentace. Při telefonickém i osobním kontaktu byl věcný a ochotný. Transakce byla realizována bez komplikací. Všeobecně nadstandarní příprava, prezentace i přístup.
Pavel BrandejsFinanční manažer
Davida znám jako profesionála v nemovitostním businessu přes 10 let. Kromě toho, že byl plnohodnotným, samostatným a hlavně spolehlivým asset managerem na několika významných kancelářským projektech v Praze, se rovněž dlouhodobě věnoval profesnímu rozvoji v oblasti realit. Dokázal si vytvořit vlastní životaschopný a zajímavý realitní business. David vždy investuje energii promyšleně do smysluplných aktivit, a to mu přináší reálné výsledky. Na Davida se s důvěrou obracím v případech, kdy potřebuji skutečnou radu. Každá moje spolupráce s ním byla přínosem, sázkou na jistotu.
Radmila KuzicováCEO, Asental
Nebýt Davida dnes bych neměl vlastní byt a pořád bych byl v pronájmu. Inspirovalo mě jednoho jeho video na Youtube. Potom jsme se dali do řeči ve fitku a domluvili si osobní konzultaci. Každý asi potřebuje nějaký zlomový moment a pro mě to byl tento. Po 4 měsících jsem byl už u notáře a podepisoval převod mého prvního bytu.
Lukáš SemorádFitness trenér