Co o mně říkají klienti a kolegové?

Davida znám jako profesionála v nemovitostním businessu přes 10 let. Kromě toho, že byl plnohodnotným, samostatným a hlavně spolehlivým asset managerem na několika významných kancelářským projektech v Praze, se rovněž dlouhodobě věnoval profesnímu rozvoji v oblasti realit. Dokázal si vytvořit vlastní životaschopný a zajímavý realitní business. David vždy investuje energii promyšleně do smysluplných aktivit, a to mu přináší reálné výsledky. Na Davida se s důvěrou obracím v případech, kdy potřebuji skutečnou radu. Každá moje spolupráce s ním byla přínosem, sázkou na jistotu.

Radmila KuzicováCEO, Asental

Nebýt Davida dnes bych neměl vlastní byt a pořád bych byl v pronájmu. Inspirovalo mě jednoho jeho video na Youtube. Potom jsme se dali do řeči ve fitku a domluvili si osobní konzultaci. Každý asi potřebuje nějaký zlomový moment a pro mě to byl tento. Po 4 měsících jsem byl už u notáře a podepisoval převod mého prvního bytu.

Lukáš SemorádTrenér fitness

Realitní makléř s vyšším levelem. Kvalita, pečlivost, zkušenost jsou jeho předností. Zajistí skvělou propagaci. Jedná vždy ve prospěch klienta.

Jiří KlimentPřepravce cenin